1 Ауа түтігінің пневматикалық айналмалы буынының сырғанау сақинасы
1 Ауа түтігі пневматикалық айналмалы буын сырғанау сақинасы,
Жоғары қуатты сырғанау, Сырғанау сақинасы, Кабель катушкасына арналған сырғанақ сақина, Қаптау машинасына арналған сырғанақ сақинасы, тайғанақ, сырғанау дезині, сақина,
Өнім сипаттамасы
Тапсырыс берушінің газды, токты, сигналды және деректерді бір мезгілде беру талаптарын қанағаттандыру үшін; Ingiant компаниясы газбен жұмыс істейтін электрлік біріктірілген сырғанау сақинасын жасап шығарды және жобалады.
| Техникалық параметр | |
| Арналар саны | Тапсырыс берушінің нақты талаптарына сәйкес |
| Номиналды ток | 2A/5A/10A |
| Номиналды кернеу | 0~440 В айнымалы ток/240 В айнымалы ток |
| Оқшаулауға төзімділік | >500МΩ@500В тұрақты ток |
| Оқшаулағыштың беріктігі | 500 В айнымалы ток @ 50 Гц, 60 с, 2 мА |
| Динамикалық кедергінің өзгеруі | <10 мΩ |
| Айналу жылдамдығы | 0~300RPM |
| Жұмыс температурасы | -20°C~+80°C |
| Жұмыс ылғалдылығы | <70% |
| Қорғаныс деңгейі | IP51 |
| Құрылымдық материал | Алюминий қорытпасы |
| Электрлік байланыс материалы | Бағалы металл |
| Техникалық параметр | |
| Арналар саны | Тапсырыс берушінің нақты талаптарына сәйкес |
| Интерфейс тізбегі | G1/8” |
| Ағын тесігінің өлшемі | Диаметрі 5 мм |
| Жұмыс ортасы | Салқындатқыш су, сығылған ауа |
| Жұмыс қысымы | 1 МПа |
| Жұмыс жылдамдығы | <200 айн/мин |
| Жұмыс температурасы | -30°C~+80°C |
Үлкен газ электрлік біріктірілген сырғанау сақинасы тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес арналар санын, ток күшін, кернеуді, сигнал түрін, деректер түрін, газ ағынын, диафрагманы, ауа қысымын және арналар санын жобалай алады; Сонымен қатар, тапсырыс берушінің орнату талаптарын қанағаттандыру үшін өнім сипаттамаларын тапсырыс берушінің орнату талаптарына сәйкес үйлестіреді.
Өнімдер көбінесе автоматтандыру жабдықтарында, құю машинасында, орау машинасында, айналмалы үстелде, кабель барабанында және 360 градус үздіксіз айналуды және электр сигналдарын беруді қажет ететін басқа да қолданбалы сценарийлерде қолданылады.
Алып сырғанақ сақина өнімдері ықшам құрылымға ие, бағалы металдардың жанасу нүктелерін қабылдайды, деректер сигналын тұрақты береді, ұзақ қызмет етеді және техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Оларды тұтынушылардың әртүрлі қажеттіліктеріне сәйкес реттеуге болады және кәсіби шешімдер ұсынады.
Үлкен өнімділік бөлшектерге назар аудару арқылы қамтамасыз етіледі. Бұл сырғанау сақиналары металл-металл технологиясы бойынша жасалған, яғни щеткалар мен сақиналар күміс қорытпасымен қапталған; бұл кедергісіз электр сигналдарын беруге мүмкіндік береді, сақинаның ұзақтығын техникалық қызмет көрсетусіз 208 айналымға дейін қамтамасыз етеді. Электр тізбектерінің саны ең азы 1-ден ең көбі 50-ге дейін, сыйымдылығы 15 А дейін және кернеуі 600 ВАТ/ТК. Қорғаныстың үш нұсқасы бар: стандартты IP51 және IP54 және IP65 нұсқаларында тағы 2 нұсқасы. Өнім сипаттамасы
Тапсырыс берушінің газды, токты, сигналды және деректерді бір мезгілде беру талаптарын қанағаттандыру үшін; Ingiant компаниясы газбен жұмыс істейтін электрлік біріктірілген сырғанау сақинасын жасап шығарды және жобалады.
Техникалық параметр
Тапсырыс берушінің нақты талаптарына сәйкес арналар саны
Номиналды ток 2A/5A/10A
Номиналды кернеу 0~440VAC/240VDC
Оқшаулау кедергісі > 500MΩ@500VDC
Оқшаулағыштың беріктігі 500VAC @ 50Гц, 60с, 2мА
Динамикалық кедергінің өзгеруі<10 мΩЖұмыс температурасы -20°C~+80°C
Жұмыс ылғалдылығы<70%
Қорғаныс деңгейі IP51
Құрылымдық материал Алюминий қорытпасы
Электрлік байланыс материалы Бағалы металл
Техникалық параметр
Тапсырыс берушінің нақты талаптарына сәйкес арналар саны
Интерфейс бұрандасы G1/8”
Ағын тесігінің өлшемі, диаметрі 5 мм
Жұмыс ортасы: салқындатқыш су, сығылған ауа
Жұмыс қысымы 1 МПа
Жұмыс жылдамдығы<200 айн/минҮлкен газ электрлік біріктірілген сырғанау сақинасы тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес арналар санын, ток күшін, кернеуді, сигнал түрін, деректер түрін, газ ағынын, диафрагманы, ауа қысымын және арналар санын жобалай алады; Сонымен қатар, тапсырыс берушінің орнату талаптарын қанағаттандыру үшін өнім сипаттамаларын тапсырыс берушінің орнату талаптарына сәйкес үйлестіреді.
Өнімдер көбінесе автоматтандыру жабдықтарында, құю машинасында, орау машинасында, айналмалы үстелде, кабель барабанында және 360 градус үздіксіз айналуды және электр сигналдарын беруді қажет ететін басқа да қолданбалы сценарийлерде қолданылады.
Алып сырғанақ сақина өнімдері ықшам құрылымға ие, бағалы металдардың жанасу нүктелерін қабылдайды, деректер сигналын тұрақты береді, ұзақ қызмет етеді және техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Оларды тұтынушылардың әртүрлі қажеттіліктеріне сәйкес реттеуге болады және кәсіби шешімдер ұсынады.
Үлкен өнімділік бөлшектерге назар аудару арқылы қамтамасыз етіледі. Бұл сырғанау сақиналары металл-металл технологиясы бойынша жасалған, яғни щеткалар мен сақиналар күміс қорытпасымен қапталған; бұл кедергісіз электр сигналдарын беруге мүмкіндік береді, сақинаның ұзақтығын техникалық қызмет көрсетусіз 208 айналымға дейін қамтамасыз етеді. Электр тізбектерінің саны ең азы 1-ден ең көбі 50-ге дейін, сыйымдылығы 15 А дейін және кернеуі 600 ВАТ/ТК. Қорғаныстың үш нұсқасы қолжетімді: стандартты IP51 және IP54 және IP65 нұсқаларында тағы 2 нұсқасы.









