10 кг құрт тәрізді беріліс қорабының еңкейткіш басы | RS485 Pelco протоколы | Бұралуға төзімді және кері өздігінен құлыпталатын
10 кг ауыр жүктемеге арналған құрт тәрізді беріліс қорабының табанға еңкейтетін басы (YJT-EFPTZDU410 сериясы)
JSA-EFPTZDU410 сериясы - дәл өнеркәсіптік және бақылау қолданбаларына арналған жоғары өнімді, ауыр жүктемеге төзімді айналмалы басы. 10 кг-ға дейінгі берік жүк көтергіштігі және сенімді құрт тәрізді беріліс жүйесімен ол қуат үзілген кезде де ерекше тұрақтылықты, тегіс қозғалысты және сенімді өзін-өзі құлыптауды қамтамасыз етеді.
Негізгі артықшылықтары
- Ауыр жүктеме және өздігінен құлыпталу: 10 кг-ға дейінгі үстіңгі бекітілген пайдалы жүктемелерді көтере алады, микро-кері соққы құрт тәрізді беріліс конструкциясы тұрақты орналасуды және өшіру кезінде өздігінен құлыпталуды қамтамасыз етеді, кері соққы мен бұралу дірілін болдырмайды.
- Дәл қозғалысты басқару: таңдауға болатын жылдамдық диапазондарымен (0,01~100°/S панорамалау, 0,01~40°/S еңкейту) және жоғары қайталау дәлдігімен (жоғары дәлдіктегі модельдер үшін ±0,1° немесе ±0,01°) үздіксіз 0°~360° панорамалау айналуын және -90°~40° еңкейту диапазонын ұсынады.
- Икемді басқару опциялары: Стандартты, сымсыз қашықтан басқару, желілік басқару және жоғары дәлдіктегі нұсқаларда қолжетімді, RS485/RS422 байланыс интерфейстері Pelco-D протоколын қолдайды және үздіксіз интеграция үшін қолданылады.
- Берік және сенімді: Жоғары беріктіктегі алюминий қорытпасынан жасалған корпуспен, IP66 кіруден қорғаумен және құрылғы деңгейіндегі найзағайдан қорғаумен жасалған, ол экстремалды температурада (-35°C ~ +65°C) және қатал ортада сенімді жұмыс істейді.
- Теңшелетін шешімдер: Жобаға тән қажеттіліктер үшін толығымен теңшелетін, соның ішінде реттелетін бұрыш/жылдамдық диапазондары, теңшелетін сымдар және бірегей қолданба талаптарын қанағаттандыру үшін жетілдірілген бағдарламалық/аппараттық функциялар.
Идеал қолданбалар
- Кәсіби бақылау жүйелері
- Өнеркәсіптік автоматтандыру және мониторинг
- Қашықтықтан зондтау және өлшеу жабдықтары
- Әскери және аэроғарыштық камера платформалары
- Ауыр жүктемені дәл орналастырудың кез келген сценарийлері
| Техникалық сипаттама | Мәліметтер |
| Модель | YJT-EFFPTZDU410-S |
| Жүк көтерімділігі | ≤10 кг |
| Жүктеу әдісі | Жоғарғы бекіткіш |
| Беріліс режимі | Құрт тәрізді беріліс жетегі |
| Пан диапазоны | 0°~360° үздіксіз айналу |
| Еңкейту диапазоны | -90°~40° |
| Панорама жылдамдығы | 0,01~100°/С |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,01~40°/S |
| Дәлдікті қайталау | 0° бастауына қатысты ±0,1° |
| Алдын ала орнатылған параметрлер | ≤200 |
| Патрульдік сканерлеу | Қолдау көрсетілді |
| Сканерлеу режимі | Патрульдік сканерлеу / Автоматты сканерлеу |
| Байланыс интерфейсі | RS485 (RS422 міндетті емес) |
| Байланыс хаттамасы | Pelco_D |
| Бод жылдамдығы | 9600 |
| Мекенжай коды | 1 |
| Төменгі сымдарды төсеу | AC24V1, RS4851, RJ451, Жер1; басқа кабельдерді теңшеуге болады |
| Жоғарғы сымдарды төсеу | AC24V1, тұрақты ток 12 В1, RS4851, RJ451, Жерге қосу*1; басқа кабельдерді теңшеуге болады |
| Деректер туралы кері байланыс | Нақты уақыттағы немесе сұрауға негізделген бұрыштық деректер бойынша кері байланыс қосымша мүмкіндігі |
| Нәр беруші | AC24V ±10% 50/60Гц; ≤70 Вт |
| Жұмыс температурасы | -35°C~+65°C |
| Жұмыс ылғалдылығы | <90% ылғалдылық |
| Найзағайдан қорғау | Құрылғы деңгейіндегі найзағайдан қорғау қолдау көрсетіледі |
| Кіруден қорғау | IP66 (стандартты); тұзға қарсы тұманға қарсы өңдеу міндетті емес |
| Таза салмақ | ≈10 кг |
| Өлшемдері | 214(Ұ)*213(Е)*360(Биіктігі) мм |
Тапсырыс беру моделінің сипаттамалары
| Тапсырыс моделі | Түрі | Жүк көтерімділігі [кг] | Бұрыш диапазоны (панорамалық) | Бұрыш диапазоны (еңкейту) | Жылдамдық диапазоны (пан) | Жылдамдық диапазоны (еңкейту) | Қайталау дәлдігі (0° шығу тегіне қатысты) |
| YJT-EFPTZDU410-S | Стандартты нұсқа | ≤10 | 0°~360° | -90°~40° | 0,1~100°/С | 0,1~40°/S | ±0,1° |
| YJT-EFPTZDU410-R | Сымсыз қашықтан басқару нұсқасы | ≤10 | 0°~360° | -90°~40° | 0,1~100°/С | 0,1~40°/S | ±0,1° |
| YJT-EFPTZDU410-S | Желіні басқару нұсқасы | ≤10 | 0°~360° | -90°~40° | 0,1~100°/С | 0,1~40°/S | ±0,1° |
| YJT-EFPTZDU410-H | Жоғары дәлдіктегі нұсқа | ≤10 | 0°~360° | -90°~40° | 0,01~100°/С | 0,01~40°/S | ±0,01° |
| Жобаға сәйкес келетін модель | Бұрыш, жылдамдық, кабельдің кіру/шығуы, бағдарламалық және аппараттық функциялар және т.б. сияқты талаптарға сәйкес теңшелген. | ||||||
Хабарламаңызды осында жазып, бізге жіберіңіз











