DHS013-50 микро фланецті сырғанау сақинасы
Қысқаша сипаттама:
    1. DHS013 сериясы - сыртқы диаметрі 12 мм және фланеці бар тұтас білікті сырғанау сақинасы.
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Ingiant DHS013 сериясының сыртқы диаметрі 13 мм, ол 1-72 арналы интегралды дәлдіктегі өткізгіш сырғанақ сақинасынан тұрады, сигнал мен қуаттың аралас берілісін қолдайды, стандартты модельдерге негізделген тізбектер санын және ток кернеуін реттей алады.
Әдеттегі қолданбалар
Өнімнің атау сипаттамасы
DHS013-50-1A
  1. (1) Өнім түрі: DH—электрлік сырғанақ сақинасы
  2. (2) Орнату әдісі: S—тұтас біліктің сырғанау сақинасы
  3. (3) Тұтас біліктің сырғанау сақинасының сыртқы диаметрі: 013-13 мм
  4. (4) Барлық тізбектер саны: 50-50 тізбек
  5. (5) Номиналды ток, әйтпесе ол тізбектер үшін басқа номиналды ток арқылы өтсе, белгіленбейді.
DHS013-50 микро фланецті сырғанау сақинасы 2D стандартты сызбасы
DHS013-50
Өнімнің баға кестесі
Өнімнің сапасы Жұмыс жылдамдығы Жұмыс өмірі
Техникалық параметрлер
Электрлік техникалық Механикалық техникалық
Параметрлер Құндылық Параметрлер Құндылық
Сақиналар саны 50 сақина немесе тапсырыс бойынша Жұмыс температурасы -40℃~+80℃
Номиналды ток 0,8А Жұмыс ылғалдылығы <70%
Номиналды кернеу 0~240 ВАК/Тұрақты ток Қорғаныс деңгейі IP51
Оқшаулау кедергісі ≥200ΜΩ@500VDC Қабық материалы Тот баспайтын болат
Оқшаулау беріктігі 500В айнымалы ток @ 50Гц, 60с, 2мА Электрлік байланыс материалы Бағалы металдар
Динамикалық кедергінің өзгеру мәні <10 мΩ Қорғасын сипаттамасы AF-0,15 мм² тізбектер үшін 5А,
AF-0,05 мм² тіреуішпен
Жұмыс жылдамдығы 0-300 айн/мин Қорғасын ұзындығы 300 мм+15 мм
Сым сипаттамалары кестесі
Номиналды ток Сым өлшемі
(AWG)
Өткізгіш өлшемі
(мм²)
Сым түсі Сым диаметрі
≤2A AWG26# 0,15 Қызыл, сары, қара, көк, жасыл, ақ,
қоңыр, сұр, қызғылт сары, күлгін, ашық, қызыл, мөлдір
Φ1
3A AWG24# 0,2 Қызыл, сары, қара, көк, жасыл, ақ, қоңыр, сұр, қызғылт сары, күлгін, ашық, қызыл, мөлдір, көк, ақ, ақ қызыл Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Қызыл, сары, қара, көк, жасыл, ақ, қоңыр, сұр, қызғылт сары, күлгін, ашық, қызыл, мөлдір, көк, ақ, ақ қызыл Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Қызыл, сары Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Қызыл, сары, қара, қоңыр, жасыл, ақ, көк, сұр, қызғылт сары, күлгін Φ1.6
10А AWG16# 1.5 Қызыл, сары, қара, қоңыр, жасыл, ақ Φ2.0
15А AWG14# 2.00 Қызыл, сары, қара, қоңыр, жасыл, ақ Φ2.3
20А AWG14# 2.5 Қызыл, сары, қара, қоңыр, жасыл, ақ Φ2.3
25А AWG12# 3.00 Қызыл, сары, қара, көк Φ3.2
30А AWG10# 6.00 Қызыл Φ4.2
>30A Бірнеше AWG12# немесе бірнеше AWG10# сымдарын параллель пайдаланыңыз
Қорғасын сымның ұзындығының сипаттамасы:
1.500+20 мм (Жалпы талап: Сым ұзындығын сырғанау сақинасының ішкі және сыртқы сақиналарының сым шығыс тесігінің ұшынан өлшеңіз).
2. Тапсырыс берушінің талабы бойынша ұзындығы: L <1000 мм, стандартты L+20 мм
Ұзындығы>1000 мм, стандартты Ұзындығы+50 мм
Ұзындығы>5000 мм, стандартты Ұзындығы+100 мм