Қашықтан басқарылатын көліктерге арналған Ingiant DHS034-1-10A тұтас білік сырғанау сақинасы
Қысқаша сипаттама:
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Техникалық сипаттама
DHS034-1-10A
Негізгі параметрлер
Тізбектер саны 1 Жұмыс температурасы «-40℃~+65℃»
Номиналды ток 10А Жұмыс ылғалдылығы <70%
Номиналды кернеу 0~240 В айнымалы ток/Тұрақты ток Қорғаныс деңгейі IP51
Оқшаулау кедергісі ≥500MΩ @500VDC Корпус материалы Тот баспайтын болат
Оқшаулау беріктігі 500 В айнымалы ток @ 50Гц, 60с, 2мА Электрлік байланыс материалы Бағалы металл
Динамикалық кедергінің өзгеруі <10MΩ Қорғасын сымның сипаттамасы AF-0,35 мм^2 тізбектері үшін 5 А, қалғаны AF-0,15 мм^2
Айналу жылдамдығы 0~300 айн/мин Қорғасын сымның ұзындығы 200 мм + 15 мм
Өнімнің контурлық сызбасы
өнім сипаттамасы1
Өтініш берілді
өнім сипаттамасы2
өнім сипаттамасы3
өнім сипаттамасы4
Біздің артықшылығымыз
Зауыт көрінісі
өнім сипаттамасы5
өнім сипаттамасы6
өнім сипаттамасы7Техникалық сипаттама
DHS034-1-10A
Негізгі параметрлер
Оқшаулау беріктігі 500 ВAC @ 50Гц, 60с, 2мА Электрлік байланыс материалы Бағалы металл