Айналмалы үстелге арналған үлкен тесік арқылы өтетін сырғанау сақинасы DHK012-12-10A
Қысқаша сипаттама:
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Техникалық сипаттама
DHK012-12-10A
Негізгі параметрлер
Тізбектер саны 12 арна Жұмыс температурасы «-40℃~+65℃»
Номиналды ток 10А Жұмыс ылғалдылығы <70%
Номиналды кернеу 0~240 В айнымалы ток/Тұрақты ток Қорғаныс деңгейі IP54
Оқшаулауға төзімділік ≥1000MΩ @500VDC Корпус материалы Алюминий қорытпасы
Оқшаулау беріктігі 1500 В айнымалы ток @ 50Гц, 60с, 2мА Электрлік байланыс материалы Бағалы металл
Динамикалық кедергінің өзгеруі <10MΩ Қорғасын сымның сипаттамасы Түрлі-түсті тефлон оқшаулағышы және қалайыланған жіпшелі икемді сым
Айналу жылдамдығы 0~600 айн/мин Қорғасын сымның ұзындығы 500 мм + 20 мм
Өнімнің стандартты контурының сызбасы
өнім сипаттамасы1
Өтініш берілді
өнім сипаттамасы2
өнім сипаттамасы3
өнім сипаттамасы4
Біздің артықшылығымыз
Зауыт көрінісі
өнім сипаттамасы5
өнім сипаттамасы6
өнім сипаттамасы7Техникалық сипаттама
DHK012-12-10A
Негізгі параметрлер