Фотоэлектрлік айналмалы үстел HT350
Сипаттама
Оптоэлектронды айналмалы үстел – оптика, электроника және механиканы біріктіретін жоғары дәлдіктегі құрылғы және барлық ауа райында, көп сценарийлі бақылау және қадағалау үшін жасалған. Оның негізгі функцияларына жоғары дәлдіктегі айналу, тұрақты бейнелеу және ақылды басқару кіреді. Нысананы нақты уақыт режимінде бақылау, анықтау және орналастыру үшін оны жоғары ажыратымдылықтағы камералар, инфрақызыл жылу бейнелеу құрылғылары, лазерлік қашықтық өлшегіштер және т.б. сияқты әртүрлі сенсорлармен жабдықтауға болады. Оптоэлектронды айналмалы үстел күрделі ортада (мысалы, жел мен толқындар, діріл және экстремалды температура) тамаша өнімділікті сақтай алатындығын қамтамасыз ету үшін озық тұрақтандыру технологиясын пайдаланады.
Негізгі ерекшелігі
а. Жылулық бейнелеу құрылғысымен, кіріктірілген камералық механизммен, инфрақызыл лазерлік сәулелендіргішпен, лазерлік қашықтық өлшегішпен және басқа да жабдықтармен жабдықталуы мүмкін
b. Азимутты, линзаның фокустық қашықтығын, линзаның фокустық орнын нақты уақыт режимінде бере алады
c. Линзаның масштабын, көп деңгейлі реттелетін фокустау жылдамдығын қолдау
d. Айналмалы табақшаның қайталанатын позициялау дәлдігі жоғары, ±0,05° дейін
e. Сызықтарды сканерлеуді, позициялауды, автоматты түрде орналасуды және басқа да функцияларды қолдайды
f. Алюминий қорытпасынан жасалған материалды қабылдайды, бүкіл машина күшейтілген, қатты желге, тұз шашырауына, жоғары және төмен температураға және т.б. төзімді.
g.Қорғаныс деңгейі IP66
Таңдамалы опция
1. Қорғаныс деңгейі: IP65/IP67 және т.б., қатал орталарға жарамды.
2. Байланыс интерфейсі: Әртүрлі жүйелердің интеграция талаптарын қанағаттандыру үшін RS485, CAN, Ethernet және т.б. қолдайды.
3.Басқару режимі: Қолмен, автоматты және қашықтан басқару сияқты бірнеше режимді қамтамасыз етеді.
4. Айналу жылдамдығы: Жылдам жауап беру немесе дәл бақылау қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін реттелетін жылдамдық.
5. Орнату әдісі: Әртүрлі жағдайларға бейімделу үшін қабырғаға бекіту, көтеру және кронштейндер сияқты бірнеше орнату нұсқалары.
6. Қуат көзінің конфигурациясы: Әртүрлі қуат көзінің орталарына бейімделу үшін тұрақты немесе айнымалы ток қуат көзін қолдайды.
7. Бағдарламалық жасақтаманы қолдау: Екінші реттік әзірлеу мен интеграцияны қолдау үшін теңшелген басқару бағдарламалық жасақтамасын ұсынады.
8. Сыртқы көрініс дизайны: Қабық материалын, түсін және өлшемін сұлулық пен практикалықты арттыру үшін қажеттіліктерге сәйкес реттеуге болады
Қолданба
а) Кемелердің қауіпсіз навигациясы
Фотоэлектрлік айналмалы үстел инфрақызыл термиялық бейнелеуді, лазерлік қашықтықты анықтауды, гироскопты тұрақтандыруды және басқа да функцияларды біріктіреді. Ол тұман, жаңбыр және қар сияқты қатал ортада тұрақты жұмыс істей алады, барлық ауа райын бақылауды жүзеге асырады және кемелердің навигациясының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
b) Орман өрті туралы ескерту
Вакуумдық азот қуысының дизайны оптикалық жүйенің экстремалды ортада тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін қабылданған. Көрінетін жарық және инфрақызыл қос спектрлі камералармен біріктірілгенде, ол өртті жан-жақты бақылауды және ақылды ескертуді жүзеге асырады.
c. Шекара және жағалау қорғанысын бақылау
Фотоэлектрлік айналмалы үстел жоғары дәлдіктегі бақылау және позициялау мүмкіндіктеріне ие, бұл теңіз бен шекаралас аймақтарды барлық ауа райында және ұзақ қашықтықта бақылауды жүзеге асыруға, қатал ауа райы жағдайларына бейімделуге және шекараны бақылау тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді.
d) Ақылды қалалық басқару
Қалалық қауіпсіздікті басқаруда фотоэлектрлік айналмалы станция маңызды аумақтарды бақылау, жоғары ажыратымдылықтағы кескіндер мен ақылды талдау функцияларын қамтамасыз ету, жол қозғалысын басқаруды, төтенше жағдайларға жауап беруді және т.б. қолдау және қалалық қауіпсіздік деңгейін жақсарту үшін қолданылады.
e.Көп платформалы орнату
Оптоэлектронды айналмалы үстелді тікұшақтарға, дрондарға, кемелерге және басқа да платформаларға әскери барлау, іздеу-құтқару, контрабандаға қарсы күрес, қоршаған ортаны бақылау және әртүрлі қажеттіліктерді қанағаттандыру үшін басқа да міндеттер үшін орнатуға болады.
f. Ірі көлемді көрмелер және қоғамдық қауіпсіздік
Ірі көлемді көрмелерде оптоэлектронды айналмалы үстел іс-шаралардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін ауқымды және дәл бақылауға қол жеткізу үшін жоғары дәлдіктегі сфералық айналмалы үстел мен ультрателефото линзаны пайдаланады.
g. Әскери қызмет және қауіпсіздік
Оптоэлектронды айналмалы платформа әскери салада нысананы бақылау, зымыранды бағыттау және т.б. үшін қолданылады. Сонымен қатар, ол қауіпсіздік саласында жоғары ажыратымдылықтағы мониторинг және ақылды ерте ескерту функцияларын қамтамасыз ету үшін «көріпкел» ретінде қолданылады.
Техникалық сипаттама
| Айналу жылдамдығы | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S |
| Айналу бұрышы | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° |
| Алдын ала орнатылған позиция | 200 |
| Алдын ала орнатылған позиция дәлдігі | ±0,05° дейін |
| Көмекші қосқыш | 2 топ, пассивті, әдетте ашық |
| Линзаның алдын ала орнатылған орны | Қолдау, бірнеше линзаларға бейімделе алады |
| Автокөлікпен круиз | 8 жол, әр жол 10 круиздік нүктені орната алады |
| OSD мәзірі | Қосымша |
| Автоматты түрде үйге кіру | Автоматты түрде бастапқы күйге келтіру уақытын 1-ден 60 минутқа дейін орнатуға болады |
| Автоматты сканерлеу | 1 жол |
| Байланыс хаттамасы | Pelco-D, Pelco-P міндетті емес |
| Байланыс жылдамдығы | 2400/4800/9600/19200 bps қосымша |
| Байланыс интерфейсі | RS485 бұрыштық сұранысты қайтаруды қолдайды (міндетті емес RS422, нақты уақыттағы Backhaul) |
| Желі интерфейсі | Қосымша |
| Линзаны еріту | Қосымша |
| Қалқан ауасын салқындату | Қосымша |
| Қыздыру функциясы | Қосымша |
| Кіріс қуатының диапазоны | AC220V±20%,50/60Гц/AC24V±20% (міндетті емес)/DC48V±20% (міндетті емес)/DC24V±20% (міндетті емес) |
| Толық қуат тұтыну | ≤180 Вт (қыздыру жоқ) ≤230 Вт (қыздыру) |
| Жұмыс температурасы | -25℃~+55℃ дейін, 90%±3%, конденсацияланбайды (қосымша -40℃~+65℃) |
| Сақтау температурасы | -40℃~+65℃ дейін |
| Желге төзімділік деңгейі | 12-сынып |
| Максималды жүктеме | 20 кг |
| Қорғаныс деңгейі | IP66 |
| Толық салмақ | 55 кг |
| Өлшемдері | 480 мм × 480 мм × 798 мм (Ұзындығы × Ендігі × Биіктігі) |
Ұсынылатын өнім моделі
| Бұрылмалы табақ моделі | Айналу жылдамдығы | Айналу бұрышы | Максималды жүктеме |
| HT550 | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° | 100 кг |
| HT450 | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° | 60 кг |
| HT350 | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° | 55 кг |
| HT250 | Көлденең 0,01°~120°/S; Ені 0,01°~60°/S | Көлденең 0~360° үздіксіз айналу; ауытқу +90°~-30° | 7,5 кг |



