Инфрақызыл жылу бейнелеу құрылғысына арналған фотоэлектрлік айналмалы HT450
Сипаттама
Оптоэлектронды айналмалы үстел – оптика, электроника және механиканы біріктіретін жоғары дәлдіктегі құрылғы және барлық ауа райында, көп сценарийлі бақылау және қадағалау үшін жасалған. Оның негізгі функцияларына жоғары дәлдіктегі айналу, тұрақты бейнелеу және ақылды басқару кіреді. Нысананы нақты уақыт режимінде бақылау, анықтау және орналастыру үшін оны жоғары ажыратымдылықтағы камералар, инфрақызыл жылу бейнелеу құрылғылары, лазерлік қашықтық өлшегіштер және т.б. сияқты әртүрлі сенсорлармен жабдықтауға болады. Оптоэлектронды айналмалы үстел күрделі ортада (мысалы, жел мен толқындар, діріл және экстремалды температура) тамаша өнімділікті сақтай алатындығын қамтамасыз ету үшін озық тұрақтандыру технологиясын пайдаланады.
Негізгі ерекшелігі
а. Жылулық бейнелеу құрылғысымен, кіріктірілген камералық механизммен, инфрақызыл лазерлік сәулелендіргішпен, лазерлік қашықтық өлшегішпен және басқа да жабдықтармен жабдықталуы мүмкін
b. Азимутты, линзаның фокустық қашықтығын, линзаның фокустық орнын нақты уақыт режимінде бере алады
c. Линзаның масштабын, көп деңгейлі реттелетін фокустау жылдамдығын қолдау
d. Айналмалы табақшаның қайталанатын позициялау дәлдігі жоғары, ±0,05° дейін
e. Сызықтарды сканерлеуді, позициялауды, автоматты түрде орналасуды және басқа да функцияларды қолдайды
f. Алюминий қорытпасынан жасалған материалды қабылдайды, бүкіл машина күшейтілген, қатты желге, тұз шашырауына, жоғары және төмен температураға және т.б. төзімді.
g.Қорғаныс деңгейі IP66
Таңдамалы опция
1. Жүк көтергіштігі: Орнатылған жабдықтың салмағы мен өлшеміне сәйкес, панорамалық тіреуіштің механикалық құрылымы мен беріліс компоненттері оңтайландырылған
2. Айналу бұрышы: Панорамалық еңкейтудің көлденең және тік айналу бұрышының диапазоны реттеледі
3. Айналу жылдамдығы: Панорамалық тіреуіштің айналу жылдамдығы нақты қолдану сценарийінің жылдамдық талаптарына сәйкес икемді түрде орнатылады
4. Қорғаныс деңгейі: Шаңды және ылғалды сыртқы ортада, ішкі электрондық компоненттер мен механикалық құрылымның шаң мен жаңбырдан эрозияға ұшырамауын қамтамасыз ету үшін қорғаныс деңгейін IP66 немесе одан да жоғары деңгейге дейін арттыруға болады; коррозиялық газдар бар өнеркәсіптік ортада, жабдықтың коррозияға төзімділігін арттыру үшін, панельді еңкейткіш корпусы мен ішкі кілт компоненттері арнайы коррозияға қарсы өңделген.
5. Байланыс интерфейсі: қосылған басқару жүйесіне немесе жабдыққа сәйкес, RS232, RS485, Ethernet интерфейсі және т.б. сияқты әртүрлі байланыс интерфейстері теңшелген, бұл панорамалық тіреуіштің қолданыстағы жүйемен үздіксіз байланысқанын қамтамасыз етеді.
6. Байланыс хаттамасы: Әртүрлі брендтердегі жабдықтар мен жүйелер арасындағы байланыс қажеттіліктерін қанағаттандыру және тиімді деректерді беру мен басқару командаларының өзара әрекеттесуін жүзеге асыру үшін Modbus, ONVIF және т.б. сияқты әртүрлі байланыс хаттамаларын теңшеуді қолдайды.
7. Сыртқы көрініс дизайны: Гимбалдың сыртқы түрін тұтынушының бренд имиджіне немесе пайдалану сценарийінің жалпы стиліне, соның ішінде түсіне, логотипіне және т.б. сәйкес өзгертуге болады, осылайша гимбал жалпы ортаға жақсырақ интеграциялануы мүмкін.
8. Орнату әдісі: Қабырғаға орнату, ілулі орнату, бағанға орнату және т.б. сияқты әртүрлі орнату әдістерін ұсыныңыз. Сонымен қатар, гимбальдың тұрақты және ыңғайлы орнатылуын қамтамасыз ету үшін арнайы бекіту кронштейндері мен керек-жарақтарын орнату орны мен жабдықтың орналасуына сәйкес реттеуге болады.
Қолданба
а) Кемелердің қауіпсіз навигациясы
Фотоэлектрлік айналмалы үстел инфрақызыл термиялық бейнелеуді, лазерлік қашықтықты анықтауды, гироскопты тұрақтандыруды және басқа да функцияларды біріктіреді. Ол тұман, жаңбыр және қар сияқты қатал ортада тұрақты жұмыс істей алады, барлық ауа райын бақылауды жүзеге асырады және кемелердің навигациясының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
b) Орман өрті туралы ескерту
Вакуумдық азот қуысының дизайны оптикалық жүйенің экстремалды ортада тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін қабылданған. Көрінетін жарық және инфрақызыл қос спектрлі камералармен біріктірілгенде, ол өртті жан-жақты бақылауды және ақылды ескертуді жүзеге асырады.
c. Шекара және жағалау қорғанысын бақылау
Фотоэлектрлік айналмалы үстел жоғары дәлдіктегі бақылау және позициялау мүмкіндіктеріне ие, бұл теңіз бен шекаралас аймақтарды барлық ауа райында және ұзақ қашықтықта бақылауды жүзеге асыруға, қатал ауа райы жағдайларына бейімделуге және шекараны бақылау тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді.
d) Ақылды қалалық басқару
Қалалық қауіпсіздікті басқаруда фотоэлектрлік айналмалы станция маңызды аумақтарды бақылау, жоғары ажыратымдылықтағы кескіндер мен ақылды талдау функцияларын қамтамасыз ету, жол қозғалысын басқаруды, төтенше жағдайларға жауап беруді және т.б. қолдау және қалалық қауіпсіздік деңгейін жақсарту үшін қолданылады.
e.Көп платформалы орнату
Оптоэлектронды айналмалы үстелді тікұшақтарға, дрондарға, кемелерге және басқа да платформаларға әскери барлау, іздеу-құтқару, контрабандаға қарсы күрес, қоршаған ортаны бақылау және әртүрлі қажеттіліктерді қанағаттандыру үшін басқа да міндеттер үшін орнатуға болады.
f. Ірі көлемді көрмелер және қоғамдық қауіпсіздік
Ірі көлемді көрмелерде оптоэлектронды айналмалы үстел іс-шаралардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін ауқымды және дәл бақылауға қол жеткізу үшін жоғары дәлдіктегі сфералық айналмалы үстел мен ультрателефото линзаны пайдаланады.
g. Әскери қызмет және қауіпсіздік
Оптоэлектронды айналмалы платформа әскери салада нысананы бақылау, зымыранды бағыттау және т.б. үшін қолданылады. Сонымен қатар, ол қауіпсіздік саласында жоғары ажыратымдылықтағы мониторинг және ақылды ерте ескерту функцияларын қамтамасыз ету үшін «көріпкел» ретінде қолданылады.
Техникалық сипаттама
| Айналу жылдамдығы | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S |
| Айналу бұрышы | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° |
| Алдын ала орнатылған позиция | 200 |
| Алдын ала орнатылған позиция дәлдігі | ±0,05° дейін |
| Көмекші қосқыш | 2 топ, пассивті, әдетте ашық |
| Линзаның алдын ала орнатылған орны | Қолдау, бірнеше линзаларға бейімделе алады |
| Автокөлікпен круиз | 8 жол, әр жол 10 круиздік нүктені орната алады |
| OSD мәзірі | Қосымша |
| Автоматты түрде үйге кіру | Автоматты түрде бастапқы күйге келтіру уақытын 1-ден 60 минутқа дейін орнатуға болады |
| Автоматты сканерлеу | 1 жол |
| Байланыс хаттамасы | Pelco-D, Pelco-P міндетті емес |
| Байланыс жылдамдығы | 2400/4800/9600/19200 bps қосымша |
| Байланыс интерфейсі | RS485 бұрыштық сұранысты қайтаруды қолдайды (міндетті емес RS422, нақты уақыттағы қайтару) |
| Желі интерфейсі | міндетті емес |
| Линзаны еріту | міндетті емес |
| Қалқан ауасын салқындату | міндетті емес |
| Қыздыру функциясы | міндетті емес |
| Кіріс қуатының диапазоны | AC220V±20%,50/60Гц/AC24V±20% (міндетті емес)/DC48V±20% (міндетті емес)/DC24V±20% (міндетті емес) |
| Толық қуат тұтыну | ≤180 Вт (қыздыру жоқ) ≤230 Вт (қыздыру) |
| Жұмыс температурасы | -25℃~+55℃ дейін, 90%±3%, конденсацияланбайды (міндетті емес -40℃~+65℃) |
| Сақтау температурасы | -40℃~+65℃ дейін |
| Желге төзімділік деңгейі | 12 деңгей |
| Максималды жүктеме | 25 кг |
| Қорғаныс деңгейі | IP66 |
| Толық салмақ | 60 кг |
| Өлшемдері | 500 мм × 500 мм × 918 мм (Ұзындығы × Ендігі × Биіктігі) |
Ұсынылатын өнім моделі
| Бұрылмалы табақ моделі | Айналу жылдамдығы | Айналу бұрышы | Максималды жүктеме |
| HT550 | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° | 100 кг |
| HT450 | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° | 60 кг |
| HT350 | Көлденең 0,01°~45°/S; Еңкейіс 0,01°~30°/S | Көлденең 0~360°; Еңіс -45°~+45° | 55 кг |
| HT250 | Көлденең 0,01°~120°/S; Ені 0,01°~60°/S | Көлденең 0~360° үздіксіз айналу; ауытқу +90°~-30° | 7,5 кг |



